Rüyada Abdest Almak


Rüyada abdest almak, temizlenmek gönlünün aydınlanmasına işaret eder. Kişinin sıkıntılarının ve üzüntülerinin biteceğine delalettir. Rüya sahibinin iyi haberler alacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüya da abdest almak, aldığını görmek hayır sever, Allah yolunda ve iyi niyetli bir insan olmaya işaret eder. Rüya da abdest almak, daha doğrusu abdest almak Allah’ın emirlerine uymak olduğu için her zaman güzeli işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin güzel haberler almasını, mutluluk vermesini, hastalıklarından kurtulup, dertlerine şifa olmasına delalet ettiği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada temiz su ile abdest almak

Allah tarafından bütün dini güzelliklerin o kişi tarafından yaşayacağına işarettir

Rüyada gusül abdesti almak

Rüya sahibinin yaptığı savurganlıklarını, karşılığı gelmeyecek veya boşa gidecek olan maddi zararlarını telafi edebileceği şeklinde yorumlanır.

Rüya abdest alınacak yer aramak

Rüyada abdest alınacak yer veya abdest alacağı su aramak, rüya sahibinin kafasındaki planları gerçekleştirmek amacıyla karşısına çıkan sorunları halletmeye çalışacağına, bunlara çözüm arayacağına işaret kabul edilir.

Rüyada camide abdest almak

Rüya sahibinin hayallerinin ve kafasındaki planların bir bir gerçekleşeceğine işaret kabul edilmektedir.

Rüyada abdestin bozulduğunu görmek

Rüya sahibinin yaşayacağı bazı sıkıntıların varlığına ancak bu sıkıntıların sonrasında yine rahata ereceğine işaret kabul edilir.

Rüyada abdest alıp namaz kılmak

Rüya sahibinin yapmış olduğu günahlara karşı tövbe edeceğine, kafasındaki hayalleri gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine işaret kabul edilmektedir.

Rüyada abdesthane görmek

Rüya sahibinin büyük meblağda para kazanacağına, yaptığı işlerden kazandığı paralarla zenginleşeceğine işaret kabul edilir. Farklı bir yorum ise rüya sahibi, uzun zamandır kafasını kurcalayan, bir çözüm bulamadığı ve sürekli ertelediği bir sıkıntısına çözüm bulacağı şeklinde yapılmaktadır.

Rüyada abdesthane temizlediğini görmek

Rüya sahibinin çözemediği bir sıkıntısını başkasına çözdüreceğine ve bu sebeple maddi yönden belli bir kayba uğrayacağına işaret kabul edilir.